Wszystkie miejscowości zmień
miejscowość:

Wpisz kilka liter, aby znaleźć miejscowość.

Hotel Hotel Galion

Gdańsk, Stogi 20

tel. +48 58 324 81 00, +48 519 166 307
www: www.hotelgalion.pl
e-mail: recepcja@hotelgalion.pl

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego AZS. Malowniczo położony w Górkach Zachodnich przy ujściu Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej, w strefie ochronnej Rezerwatu Przyrody „Ptasi Raj” dysponuje 170 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie.

Doskonała lokalizacja (ok. 11 km do centrum Gdańska), z łatwym dostępem do licznych atrakcji Trójmiasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego pospiechu sprawia, iż obiekt stanowi idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju obozów i zgrupowań sportowych jak również wypoczynku czy przeprowadzenia konferencji, spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej czy okolicznościowej.

Zakwaterowanie:

Centrum GALION – nowoczesny i funkcjonalny obiekt oferujący swoim Gościom 100 miejsc noclegowych w 47 komfortowych pokojach standardowo wyposażonych w TV, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Do dyspozycji również dwie sale konferencyjne.

Pawilon Miroszów oraz domki typu Brda – sezonowa baza noclegowa oferująca tanie miejsca noclegowe. W pawilonie pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami. Domki przeznaczone dla 8-10 osób. W każdym domku znajduje się łazienka.

Wyżywienie:

Posiłki serwowane są w restauracji Centrum Galion lub w sali jadalnej w Tawerny Trafalgar. Jakość, ilość oraz godziny podawania posiłków dostosowane są do Państwa potrzeb, ze szczególnym uwzględnieniem realizowanego programu treningowego.

Konferencje:

Nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe stwarzające doskonałe warunki do przeprowadzania wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji i narad. Oddajemy do dyspozycji klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 80 m2 i 42 m2. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz Internet bezprzewodowy.

Baza rekreacyjna:

Okazała infrastruktura sprawia, że nasz obiekt jest często wybierany przez kluby sportowe jako baza szkoleniowa jak również świetne miejsce na nocleg przed ważnymi zawodami. Jesteśmy m.in. stałym partnerem Polskiego Związku Żeglarskiego oraz miejscem organizacji zgrupowań kadry narodowej i olimpijskiej. Do Państwa dyspozycji pozostają:

- 4 korty tenisowe – 2 ceglane i 2 o utwardzonej nawierzchni,
- centrum fitness – siłownia, dwie sauny (fińska i infra-red), wanna do hydromasażu,
- boiska wielofunkcyjne oraz boiska piaskowe do konkurencji plażowych,
- największa w rejonie marina, hangar do przechowywania sprzętu,
- jachty żaglowe i motorowe, rowery, canoe.
- sala gimnastyczna – 5 km, hala sportowa – 8 km

wszystkich: 0 Najbliższe wydarzenia więcej »

wszystkich: 0 Komentarze
  • Brak komentarzy... Zaloguj się i bądź pierwszy.