Wszystkie miejscowości zmień
miejscowość:

Wpisz kilka liter, aby znaleźć miejscowość.

Godzina żywych lalek w Grotesce

Wszyscy, którzy odwiedzą Groteskę podczas Nocy Teatrów 2013 mogą liczyć na teatralną noc pełną magii. Mamy niespodzianki także dla tych, którzy nie zdążyli zdobyć wejściówek na wydarzenia Nocy Teatrów 2013.
15 czerwca 2013 od 21. 00 do 22.00. Wtedy to Groteska ożywi teatralne lalki, baśniowe stwory i zaprosi do siebie nocne zjawy.

Noc Teatrów jest długa i pełna tajemnic…

Punktualnie o godz. 21.00 na ulicy Skarbowej pod numerem 2 wybije GODZINA ŻYWYCH LALEK.

Ożyją wtedy lalki i duchy, a w oknach Teatru Groteska pojawią się magiczne obrazy, których nie było dotąd na żadnej scenie.

Nie śpij tej nocy! Dołącz do wydarzenia na Facebooku „NOC ŻYWYCH LALEK” https://www.facebook.com/events/340489266078701/?notif_t=plan_user_invited i wygraj nagrody!

Trzymaj w pogotowiu telefon. Poluj o wyznaczonej godzinie na pojawiające się w oknach Teatru magiczne zjawy.

Aby przeżyć NOC ŻYWYCH LALEK wystarczy

1. polubić fanpage Teatru Groteska: https://www.facebook.com/groteskatheatre

2. zrobić zdjęcie postaci, która pojawi się w oknie Groteski podczas Nocy Teatrów 2013 i udostępnić je na swojej tablicy na FB, oznaczając na zdjęciu, bądź też w poście fanpage Teatru Groteska. Wśród najaktywniejszych uczestników rozlosujemy nagrody.

Jeśli dodatkowo rozpoznasz postać w oknie – podaj w podpisie zdjęcia tytuł spektaklu, z którego ona pochodzi i/lub nazwisko rozpoznanego aktora. Za to przyznajemy dodatkowe punkty.

Dla tych, którzy zbiorą wszystkie elementy układanki mamy nagrody specjalne.