Wszystkie miejscowości zmień
miejscowość:

Wpisz kilka liter, aby znaleźć miejscowość.

Dzień Dziecka - co, gdzie, kiedy?

Tegoroczna oferta imprez z okazji Dnia Dziecka wydaje się być niezwykle bogatą i ciekawą. Wszystkim tym, którzy wciąż zastanawiają się jak spędzić ten dzień lub poszukują alternatyw w zależności od pogody przedstawiamy kilka inspiracji...
Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na spotkania zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzieciaki będą mogły zabawić się w projektantów i samodzielnie zaprojektować stroje - inspirowane obejrzanymi eksponatami, dawnymi sukienkami, strojami ludowymi, nakryciami głowy, czarno białymi fotografiami eleganckich rówieśników sprzed lat.

http://www.mnwr.art.pl/CMS/audytoria/dla_dzieci.html

Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka w niedzielę 2 czerwca.Wszystkie dzieci, które tego dnia wybiorą się w towarzystwie rodziców lub opiekunów na zwiedzanie Trasy turystycznej lub Trasy górniczej będą mogły skorzystać z promocyjnych cen biletów – tylko 5 zł/os.

Na Trasie turystycznej najmłodsi turyści odkryją tajemnice podziemi i podziwiać będą najpiękniejsze miejsca w Kopalni. Po zakończeniu zwiedzania zapraszamy wszystkie dzieci do komory Witosa, w której znajduje się podziemny plac zabaw. Nowoczesne, edukacyjne zabawy pozwolą maluchom na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń.

http://www.kopalnia.pl/juz-wkrotce/zwiedzanie/dzien-dziecka-z-kopalnia-niedziela-2-czerwca


Teatr Korez zaprasza do świętowania Dnia Dziecka przez Dorosłe Dzieci - Drogi Widzu! W każdym z nas jest dziecko - dlaczego nie poświętować razem? A przy tak niepewnej pogodzie wieczór w teatrze to niezły pomysł. Z tej okazji zaproszenie na dwa dorosłe spektakle, w których aktorzy kłócą się jak dzieci:
- w sobotę o 19:00 "Sztuka" - OBRAZ prawdziwej męskiej przyjaźni,
- w niedzielę o 19:00 "Kryzysy albo historia miłosna" Teatru Rawa - SMŚ - seks, miłość, śmiech.

http://www.korez.art.pl/nowa/open.htm

Więcej informacji? Zapraszamy do skorzystania z kalendarza naszego portalu
http://ewarto.com/events/day/2013-06-01